Referencie

O tomto štúdiu som sa dozvedela z internetu. Po zhliadnutí ich práce bolo rozhodnuté. Rozhodli sme sa pre realizáciu kuchynskej linky v tomto štúdiu. Toto štúdio hodnotím na 1*. Čo sa týka vypracovania návrhu, nemám absolútne žiadne námietky. S takým precíznym prístupom som sa ešte nestretla. Pani Gašparová si dáva záležať aby všetko bolo tip top a  dohliada veľmi precízne nato aby všetko ohľadne linky bolo tip top, aby každá úchytka bola na mieste aby všetko sedelo tam kde má aby každá skrutka mala svoje miesto. Čo sa týka montážne, tu tiež nemôžem nič vytknúť. Chlapi ochotní, precízni akurát ma trosku zaskočilo, že linku nemontovali hneď naraz všetko ale po častiach každý týždeň,ale pri tej kvalite a preciznom prevedení sa to dá prehliadnuť. Takže zhodnotila by som to asi tak,že keby som sa mala ešte raz rozhodovať koho si vyberiem na realizáciu mojej linky, tak opäť navštívim dvam štúdio. 

Ing. Petra S.

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám poďakovať za ústretovosť a trpezlivosť s akou ste sa mi venovali pri príprave mojej zákazky. Takisto som veľmi spokojná s prevedením mojej šatníkovej skrine, ktoré je precízne a pedantné, so zmyslom pre detail. Ďakujem.

Renáta F., Košice

S prácou, ktorú spoločnosť pre mňa odviedla som bol nadmieru spokojný, od prvotnej komunikácie, cez pomoc pri návrhu riešení, ako aj so samotnou realizáciou. Nezľaknú sa ani technicky a objemovo náročných projektov, ale berú to skôr ako výzvu a možnosť zdokonaliť sa.

JUDr. Norbert T., Košice

S kvalitou práce a profesionálnou spoluprácou sme veľmi spokojný. S firmou 2M Interier spolupracujeme už veľa rokov a tak môžem povedať, že čas preveril kvalitu.

Perlon s.r.o., Košice

“Jedným slovom profíci. Od návrhu až po realizáciu. Osobný prístup, zdravý rozum, kvalita. Vrele odporúčam!”

Ing. Marian S., Košice

"S kuchynskou linkou od firmy 2M Interier sme veľmi spokojní - od poradenstva pri dizajne až po profesionálne prevedenie a montáž sme sa stretli len s ústretovosťou."

Kamila Š. Košice

Sú to už 4 roky, čo ste nám robili nábytok do celého bytu podľa našich špeciálnych požiadaviek a vďaka Vašim dobrým radám a individuálnemu prístupu nám tento neštandardný nábytok slúži k našej úplnej spokojnosti do dnes.
Ďakujeme

Ing. Bohuslav Š., Košice