Referencie

Dobrý deň,
chcela by som sa Vám poďakovať za ústretovosť a trpezlivosť s akou ste sa mi venovali pri príprave mojej zákazky. Takisto som veľmi spokojná s prevedením mojej šatníkovej skrine, ktoré je precízne a pedantné, so zmyslom pre detail. Ďakujem.

Renáta F., Košice

S prácou, ktorú spoločnosť pre mňa odviedla som bol nadmieru spokojný, od prvotnej komunikácie, cez pomoc pri návrhu riešení, ako aj so samotnou realizáciou. Nezľaknú sa ani technicky a objemovo náročných projektov, ale berú to skôr ako výzvu a možnosť zdokonaliť sa.

JUDr. Norbert T., Košice

S kvalitou práce a profesionálnou spoluprácou sme veľmi spokojný. S firmou 2M Interier spolupracujeme už veľa rokov a tak môžem povedať, že čas preveril kvalitu.

Perlon s.r.o., Košice

“Jedným slovom profíci. Od návrhu až po realizáciu. Osobný prístup, zdravý rozum, kvalita. Vrele odporúčam!”

Ing. Marian S., Košice

"S kuchynskou linkou od firmy 2M Interier sme veľmi spokojní - od poradenstva pri dizajne až po profesionálne prevedenie a montáž sme sa stretli len s ústretovosťou."

Kamila Š. Košice

Sú to už 4 roky, čo ste nám robili nábytok do celého bytu podľa našich špeciálnych požiadaviek a vďaka Vašim dobrým radám a individuálnemu prístupu nám tento neštandardný nábytok slúži k našej úplnej spokojnosti do dnes.
Ďakujeme

Ing. Bohuslav Š., Košice