Skrine a šatníky

Šatníky

Ak sú k dispozícii stavebne oddelené priestory, alebo je možné priestor oddeliť dverným systémom (vieme toto riešenie zabezpečiť), je to ideálne riešenie pre uloženie odevov. Šatníky môžu byť vybavené otvoreným korpusovým systémom s drevenou konštrukciou, alebo dizajnovým alumíniovým nosným systémom. Obe je možné zariadiť rôznou dizajnovou štruktúrou a komponetmi ako sú vešanie, výsuvné police či koše na prádlo, zásuvkové boxy rôznej konštrukcie a dizajnu.

Vstavané skrine

Riešenie úložného priestoru vstavanou skriňou je najčastejším riešením. Dvere na vstavanej skrini sú štandardne posuvné, ale môžu sa riešiť aj ako otváracie. Systém posuvných dverí je tvorený spodnou nosnou a hornou vodiacou koľajnicou. To umožňuje bezproblémové použitie aj do priestorov so znížením, alebo dizajnovým podhľadom, kde strop nemá žiadnu únosnosť. Dvere sú rámové (používame výlučne alumíniové konštrukcie), kde je možné plochu dverí deliť. Výplne dverí sú z laminovanej dosky s rôznymi štruktúrami a farbami, zrkadlá číre aj farebné, sklo matné aj farebné Lacobel. Výplne dverí je možné potlačiť rôznymi grafikami technológiou overface.

Samostatne stojace skrine

Tieto skrine majú vlastný samonosný korpus, môžu byť postavené ako na otvorenej ploche, tak aj vo výklenku. Sú možné aj riešenia po strop. Otváranie dverí môže byť s klasickými otváravými krídlami, posuvné dvere rámové aj bezrámové, so zlamovacími dverami. Posuvné dvere veľkoplošné môžu byť viackrídlové a tiež s dosadaním do roviny. To znamená, že krídla dverí sú v zatvorenom stave v jednej rovine.

Skrine štandardne vieme vybaviť všetkým potrebným príslušenstvom, vrátane osvetlenia či automatického zatvárania.